Výstava Týdny pro neziskový sektor 2013

tydny-pro-neziskovy-sektorCílem této kampaně je prezentace všech forem  a aktivit neziskových organizací a posilování partnerství mezi nimi.

Téma letošních týdnů vycházelo z Evropské unie, která vyhlásila rok 2013 – Evropským rokem občanů (a aktivního občanství).

Výstavu pořádá v Krajské vědecké knihovně v Liberci ANNOLK (Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje).

Na panelu jsme opět ukázali naši práci v uplynulém roce, zdůraznili jsme celonárodní sbírku Květinový den (Český den proti rakovině).

1-jsme_tým1.jpg

Předsedkyně ANNOLK Mgr. Květa Morávková společně s hejtmanem  Libereckého kraje Martinem Půtou a náměstkyní Bc. Zuzanou Kocumovou zahájila vernisáž. Součástí vernisáže bylo vystoupení souboru Jizerka a drobné pohoštění. Arcus měl na zahájení velkou účast svých členů.

Letošní výstava se velmi vydařila, součástí byla i zajímavá přednáška Phdr. Hany Tali Hlubučkové z Ochrany Klokočských skal.

Výstava probíhala od 1.února a byla prodloužena do 15. března 2013. Derniéru zpestřilo hudební vystoupení kytaristy Jana Dolaka s repertoárem Karla Kryla.

Fotografie z Výstavy najdete ve Fotogalerii.

Comments are closed.